Jesteśmy firmą, która łączy zagraniczne firmy z polskimi dostawcami. Mamy partnerów na terenie europejskich krajów dla których pozyskujemy stałych kooperantów.

Kilka słów o nas

Posiadamy w naszym portfolio kilkanaście firm zagranicznych, dla których stale szukamy kooperantów - dostawców produktów i usług wykonywanych na zlecenie.

Cały czas rozwijamy pracujemy nad rozwijaniem naszej sieci kontaktów i Klientów, poszerzając możliwości kooperacyjne - każdego roku kolejne firmy rozpoczynają z nami współpracę. Jeśli posiadasz park maszynowy i możliwości produkcyjne w zakresie obróbki, spawania i montażu elementów metalowych skontaktuj się z nami - jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie kooperanta.

  • Pozyskujemy i łączymy z partnerami całkowicie nieodpłatnie
  • Posiadamy bardzo dużą sieć kontaktów i stałych partnerów
  • Działamy w branży przemysłowej w zakresie produkcji i obróbki detali z metalu
  • Posiadamy stałe umowy kooperacyjne z kilkudziesięcioma firmami
  • Dbamy pozyskiwanie i stały wzrost zamówień

Co nas wyróżnia i dlaczego warto wspólnie działać?

Działamy na zasadzie zewnętrznego, bezpłatnego działu handlowego. Po zapoznaniu się z możliwościami firmy - dostawcy, szukamy dla niej odpowiedniego partnera z którym możliwe byłoby podjęcie potencjalnej współpracy. Następnie prowadzimy działania mające na celu zakwalifikowaniu firmy jako podwykonawcy i rozpoczęcia współpracy kooperacyjnej. Walczymy o jak najlepsze warunki współpracy, ceny oraz ilości produktów oraz perspektywę stałego rozwoju kooperacji. Co ważne, nasze wynagrodzenie stanowi prowizja od sukcesu negocjacyjnego - ceny przewyższającej oczekiwania dostawcy i jest rozliczana dopiero po zaksięgowaniu na koncie zleceniobiorcy wpłaty za jego realizację. Powyższe urzeczywistnia ideę partnerskiej, szczerej współpracy - my staramy się o jak najlepsze ceny, ilości i warunki współpracy - dzięki czemu nasi partnerzy zarabiają więcej, co równocześnie przekłada się również na nasze wynagrodzenie.


Marek Gawlik, CEO
5

krajów


Aktualnie działamy na terenie siedmiu krajów Europejskich - Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Wkrótce zamierzamy rozszerzyć zakres naszych działań o kolejne kraje.
9500

produktów


Uśredniona, miesięczna ilość produktów dostarczanych przez naszych partnerów do zleceniodawców.
10

mld złotych obrotu


Rocznie generują firmy - zleceniodawcy z którymi obecnie współpracujemy, staramy się, aby jak największa jego część trafiała do naszych kooperantów.
14

lat doświadczenia


w pozyskiwaniu klientów i negocjowaniu kontraktów kooperacyjnych na terenie krajów europejskich

Od czego możemy zacząć?

Skontaktuj się z nami, opisz swoją firmę, możliwości produkcyjne - podeślij prezentację lub adres strony www. Wszelkie szczegóły dotyczące specjalizacji również są cenne z punktu widzenia poszukiwania potencjalnego odbiorcy usług/produktów.

W pierwszej kolejności sprawdzamy na ile nasi obecni partnerzy mogą być zainteresowani ofertą firmy, a także wysyłamy kooperantowi potencjalnie interesujące, aktualnie posiadane "otwarte" zlecenia w celu wyceny i sprawdzenia technicznej możliwości wykonania. Jeśli wśród firm, z którymi współpracujemy żadna nie ma zapotrzebowania w zakresie oferty potencjalnego wykonawcy przeszukujemy rynek, aby znaleźć potencjalnego klienta.

Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę!