Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu i negocjowaniu długoterminowych kontraktów kooperacyjnych.

Marek Gawlik

CEO


W swoim życiu zawodowym robiłem bardzo wiele rzeczy - byłem właścicielem kilku firm, zarządzałem kilkuset osobowymi załogami.

W swoim życiu zawodowym robiłem bardzo wiele rzeczy - byłem właścicielem kilku firm, zarządzałem kilkuset osobowymi załogami. Zdobyte uprzednio kontakty i chęć wsparcia rodzimych przedsiębiorstw w rozwoju sprzedaży zagranicznej sprawiły, że założyłem NEONEX, projekt, który w bardzo krótkim czasie odniósł sukces i obecnie rozwija się zwiększając ilość kooperantów i obrotów kilkukrotnie każdego roku.


Mierz wysoko, nie patrz jak odnieśli sukces milionerzy, patrz na miliarderów.

Adam Poloczek

Sales Director


Posiadam kilkudziesięcioletnie doświadczenia w budowie i zarządzaniu zespołami sprzedaży i obsługi klienta. Umiejętności interpersonalne, analityczne i zarządcze zdobyte przez wiele lat praktyki zawodowej pozwalają mi na osiąganie sukcesów biznesowych.

W mojej pracy skupiam się na maksymalizacji efektywności organizacyjnej podległego zespołu, zapewnieniu wysokich standardów sprzedaży oraz obsługi klienta. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji ze współpracy zarówno po stronie dostawcy jak i odbiorcy produktów w każdym z aspektów - finansowym, terminowym i jakościowym.

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.